Wygodna męska bielizna

Slipy męskie, są o tyle specyficznym elementem garderoby, że będąc na zakupach, musimy liczyć się z tym, że nie będziemy w stanie przymierzyć ich przed dokonaniem transakcji.

Numeracja, podana na bieliźnie, jest jedynie orientacyjna, o czym dowiedział się już każdy, kto wrócił do domu z ciasnymi bokserkami lub zbyt luźnymi. Każdy mężczyzna jest nieco inaczej zbudowany, dlatego też, niezwykle trudno jest określić idealny rozmiar. Producenci, zwykle kierują się ustalonymi powszechnie standardami, lecz istnieją od reguły odstępstwa i to właśnie one, sprawiają, że tak trudno kupić jest perfekcyjnie dopasowane slipy męskie.

Wygodna męska bielizna

Jak dobrać odpowiednie slipy męskie?

Istnieją jednak sprawdzone metody, które mogą usprawnić wybór odpowiednich bokserek i tym samym, pomogą uniknąć sytuacji, w których zakupiona bielizna nadaje się tylko do pozostawienia na samym dnie szafy. Kupując bokserki męskie, warto znać swoje wymiary. Wtedy, możemy sugerować się numeracją podaną na bokserkach, a nie jedynie sugestiami podziału literowego na S, M, L i XL. Mierzymy się w obrębie pasa i nogawki. Innym sposobem, jest przyłożenie bokserek do siebie, w celu orientacyjnego porównania.

Warto pamiętać że zarówno slipy jak i bokserki występują w wielu różnych modelach. Pierwszym, podstawowym rozróżnieniem jest podział na luźne i obcisłe. Większość mężczyzn wybiera kroje luźne które dają nam możliwie najwięcej swobody. Krój bokserek męskich, zwykle obejmuje guziczki z przodu, a materiał, z jakiego są najczęściej wykonane to bawełna. Oczywiście slipy męskie posiadają często także dodatek elastanu, dzięki czemu są rozciągliwe, będą lepiej układały się na ciele, będą także bardziej wygodne.

Oczywiście możemy wybrać slipy pojedyncze czy też w zestawach, możemy zakupić slipy key, także wiele innych modeli oraz marek bielizny męskiej. Bardzo często trafny będzie zakup paczki 3 lub też 5 sztuk, z pewnością dzięki temu będziemy mogli nieco zaoszczędzić, możemy wybierać na różne kolory, szare, czarne czy też białe. Wybierając slipy należy zwrócić uwagę także na rozciągliwości gumki, sprawdzić czy będą pasowały pod względem rozciągliwości.