Doradca finansowy pomaga przy kredytach hipotecznych

Doradca finansowy to osoba, która zna się bardzo dobrze na wszystkich rodzajach kredytów. To, dlatego wiele osób się do kogoś takiego zgłasza, bo wiedzą, że mogą sobie sami pomóc. My możemy się nie znać na kredytach, nie wiedzieć, na co zwracać uwagę.

To wszystko powoduje, że wybierając kredyt hipoteczny czy jakikolwiek inny można popełnić błąd. W przypadku kredytu hipotecznego ten błąd będzie jeszcze bardziej kosztowny, bo będziemy za niego płacić przez długie lata. Wystarczy, że oprocentowanie będzie minimalnie wyższe i na dwadzieścia czy trzydziestu lat wyjdzie nam kilkadziesiąt tysięcy złotych więcej do spłaty. Skoro można było na tym zaoszczędzić to, dlaczego z tego nie skorzystaliśmy?

Przecież doradca finansowy jest w stanie nam za darmo udzielić pomocy przy zaciągniętym kredycie. Wystarczy pójść do niego i przygotować dokumenty. Wcześniej dzwonimy do doradcy i pytamy, co konkretnie mamy przynieść żeby przyspieszyć wyliczenia związane z kredytem hipotecznym. Wtedy dobrze przygotowani zjawiamy się na spotkaniu i doradca finansowy robi wyliczenia.

Oferta z trzydziestu różnych banków
Doradca finansowy w momencie, kiedy się do niego zgłaszamy ma dla nas ofertę z trzydziestu banków. W krótkim czasie może ją przeliczyć i wiemy czy nam się opłaca ten bank czy inny. Można szybko wysłać wnioski kredytowe do banków i jeśli odpowiedzą to przystąpić do dalszych negocjacji. W naszym imieniu doradca finansowy może negocjować wszystkie warunki umowy. Zna się na tym tak dobrze, że jest w stanie to zrobić i co ważne banki liczą się z jego zdaniem. My mając kogoś takiego wiemy, że możemy sobie na więcej pozwolić i że taka osoba na sto procent nam pomoże. Robi to każdego dnia i ma ogromne doświadczenie, dlatego my możemy z tego skorzystać. Takiego doradcę finansowego możemy znaleźć już teraz na http://www.1ekspert.pl/oferta/kredyt-gotowkowy. Mamy tam telefon do kontaktu i warto zadzwonić i dowiedzieć się, kiedy możemy się pojawić żeby wyliczyć korzystny dla nas kredyt hipoteczny. Tutaj nam na pewno pomogą.