Butelki z napojami to niedrogi sposób na reklamę firmy

Obecnie wielu przedsiębiorców wie, jak ważny jest marketing, dlatego oferują oni różnego rodzaju produkty reklamowe i gratisy dla klientów oraz partnerów biznesowych.

Zazwyczaj tego rodzaju marketing kojarzy nam się z różnorodnymi gadżetami reklamowymi, ale mogą to być również torby bawełniane, parasole, słodycze czy butelki z wodą lub napojami. Takie produkty można rozdawać na targach, spotkaniach firmowych czy konferencjach, jest to z pewnością niedrogi sposób na to, aby nasza marka została zapamiętana na dłużej.

Butelki z napojami to niedrogi sposób na reklamę firmy

Upominkiem dla klientów mogą być napoje reklamowe

Butelki reklamowe z wodą, sokiem lub napojem izotonicznym są popularnym wyborem, z dość dużym obszarem brandingu jako głównym czynnikiem. Większe pojemności butelek mogą zmaksymalizować obszar nadruku, dzięki czemu jest to odpowiednie rozwiązanie w branży artykułów promocyjnych. Butelki z napojami są idealne do aktywności w czasie wolnym, a także przydatne w biurze czy na spotkaniach służbowych, aby zapewnić równomierne spożycie wody i płynów dla wszystkich osób. Możemy zakupić różne pojemności takich butelek, można również zdecydować się na puszki.

Butelki sportowe z napojami reklamowymi są wiodącym wyborem dla firmowych upominków promocyjnych. Napoje reklamowe pozwalają firmom poszukującym taniego upominku promocyjnego połączyć butelkę z kolorami firmowymi oraz logo. Z pewnością butelkę z napojem czy wodą można wręczyć klientom czy współpracownikom nie tylko w trakcie upałów, ale również wystawić je w widocznym miejscu na spotkaniach czy konferencjach, aby każdy mógł w razie potrzeby po taką butelkę sięgnąć.

Promocyjne butelki na wodę, soki czy inne napoje reklamowe dają odbiorcy możliwość zwiększenia spożycia witamin w biurze lub w domu. Dla marek, które chcą zainwestować w marketing promocyjny skierowany do odbiorców nastawionych na zdrowie, woda czy sok są odpowiednim wyborem dla markowego produktu reklamowego. Z pewnością wręczenie butelki z napojem będzie dla klientów sympatycznym gestem nie tylko w trakcie trwania letnich upałów.