Co każdy powinien wiedzieć o komputerach stacjonarnych

Zakup nowego komputera stacjonarnego nie jest łatwy.

Możesz spróbować poprosić sprzedawcę o poradę, ale większość działa na zasadzie prowizji. To nie jest najlepsza droga. Wiedz, czego chcesz i możesz dostać to, czego potrzebujesz.Kupując komputer stacjonarny, musisz wiedzieć, do czego zamierzasz go używać. Wiedza o tym, do czego będziesz używać komputera, jest ważna, ponieważ decyduje o tym, ile miejsca do przechowywania możesz potrzebować, jakiej potrzebujesz szybkości przetwarzania i jakiego rodzaju monitora potrzebujesz. Kiedy wiesz, do czego potrzebujesz komputera, łatwiej będzie Ci znaleźć to, czego potrzebujesz.Jakie dodatki są dostarczane z maszyną, którą rozważasz? Wiele sklepów komputerowych oferuje możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów. Nie kupuj tego, czego nie potrzebujesz. Dodatkowo zwróć szczególną uwagę na tańsze dodatki na innych stronach internetowych. Producenci zazwyczaj podnoszą ceny.Aby uzyskać idealny pulpit, utwórz listę rzeczy, do których prawdopodobnie będziesz go używać. To, który komputer kupisz, będzie miało związek z operacjami i czynnościami, które będziesz wykonywać. Jeśli lubisz grać w gry na komputerach, istnieje wiele różnych systemów, które są dla Ciebie optymalne.Jeśli zajmujesz się fotografią lub wideo, będziesz potrzebować komputera stacjonarnego z co najmniej czterema rdzeniami. Ten komputer stacjonarny, nazywany czterordzeniowym, zapewnia wiele możliwości wielozadaniowości. Twój komputer nie będzie się zacinał, gdy masz otwartych wiele dużych programów. Dzięki temu zaoszczędzisz wiele frustracji podczas sesji roboczych.Producenci komputerów stacjonarnych dostarczają wraz z zakupem minimalną dokumentację papierową, ponieważ jest ona dostępna w Internecie, więc należy zachować ostrożność. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Upewnij się, że możesz znaleźć to, czego potrzebujesz w Internecie i że masz dostęp do pobierania oprogramowania i sterowników.Szukając systemu komputerowego, zwróć uwagę na rodzaj posiadanego chipsetu graficznego.

Tańsze systemy mają zwykle karty wideo, które są nazywane wbudowanymi lub zintegrowanymi. Oznacza to, że w rzeczywistości jest częścią płyty głównej. Otrzymasz znacznie lepszą jakość wideo i gry z dedykowanej karty wideo, która jest podłączona do gniazda.Kupując używany komputer, koniecznie rozbierz go na części, aby sprawdzić wszystkie jego elementy. Spójrz na porty, obudowę i płyty w środku, aby zobaczyć, czy coś oczywistego jest nie tak. Nie wiesz, czego szukać? Sprawdź Grafika Google, zanim udasz się do sprzedawcy.Uważaj na oszustwa przy zakupie komputera stacjonarnego od prywatnego sprzedawcy. Chociaż mogą obiecać ci szybki, działający komputer, nie będziesz wiedział, czy to prawda, dopóki go nie przetestujesz. Nalegaj, aby zobaczyć go w akcji przynajmniej za pomocą monitora, myszy, klawiatury i dostępu do Internetu.Zignoruj ​​gwarancję fabryczną, jeśli kupujesz używany komputer. Producenci zazwyczaj nie pozwalają na przenoszenie gwarancji między różnymi właścicielami. Jeśli zdecydujesz się na zakup używanego komputera, zrób to ze świadomością, że nie będzie gwarancji.Rozważ zakup odnowionego komputera. Odnowione komputery mogą być wykonywane tak samo, jak nowe komputery. Mogą również zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli zdecydujesz się na zakup odnowionego komputera, upewnij się, że kupujesz go od renomowanego dostawcy. Upewnij się, że ma politykę zwrotów na wypadek, gdyby nie był w obiecanym stanie.Czy jesteś bardziej pewny siebie teraz, gdy będziesz mógł wybrać najlepszy komputer stacjonarny, który pasuje do tego, czego szukasz? Teraz, gdy masz lepszy pomysł na to, co robić, możesz uzyskać komputer, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Skorzystaj z powyższych wskazówek podczas prowadzenia badań.