Czy w Krakowie można zorganizować imprezę firmową na barce na Wiśle w Krakowie?

Nie ma firmy która przynajmniej co pół roku nie organizowałaby tak zwanej imprezy firmowej.

Tego typu wydarzenia mają różne cele. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę ale też bliższe wzajemne poznanie się, spotkanie bez napięcia i stresu które zawsze towarzyszą na co dzień jak również zawiązanie nowych przyjaźni z pracownikami z działów z którymi nie mamy stałego kontaktu na co dzień. Szefostwa firm na miejsca takich spotkań wybierają zazwyczaj mniej lub bardziej prestiżowe lokale. Jednak powoli przestaje to być sztywną regułą. Albowiem imprezę firmową można przeprowadzić też na barce na rzece. W przypadku firmy z Krakowa byłoby to spotkanie na łódce na Wiśle.

Czy w Krakowie można zorganizować imprezę firmową na barce na Wiśle w Krakowie?

Czy trudno jest przeprowadzić imprezę firmową na krakowskim odcinku Wisły?

Górny odcinek Wisły który przepływa przez Kraków jest już swobodnym i szerokim akwenem wodnym. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie żeby któraś z krakowskich i podkrakowskich firm zorganizowała na nim swoje święto firmowe. Oczywiście mając do dyspozycji jedną z barek. Doszłoby wówczas do boatparty jak w języku angielskim określa się to wydarzenie. Nie jest ono trudne do organizacji w tym miejscu. Już bowiem można liczyć na profesjonalne wsparcie przy jego przygotowywaniu.

Przedstawiciele krakowskich firm które chciałyby mieć swoje przyjęcie na łódce mają dzisiaj ułatwione zadanie. W internecie funkcjonują bowiem profesjonalne strony internetowe na których mogą znaleźć niezbędne ku temu informacje. Bardzo dobrym przykładem jest portal impreza firmowa krakow – boatparty.pl . Jest to profesjonalna, zawsze aktywna i żywa strona internetowa na której można dowiedzieć się wiele o przygotowaniu tego typu wydarzenia. Organizując przyjęcie na barce należy zwrócić uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo osób które będą się bawiły. Nie jest bowiem trudno o wpadnięcie do rzeki zwłaszcza na dalszym etapie zabawy. To oraz inne dane na temat firmowej imprezy na łódce można znaleźć na wspomnianej stronie internetowej.