Jogę twarzy możesz wykonać w domu w wolnej chwili

Podobnie jak chodzenie na siłownię i aktywny tryb życia pomagają utrzymać ciało w formie, tak samo ćwiczenia inspirowane jogą mogą wzmacniać mięśnie twarzy, aby pomóc ci wyglądać młodo i promiennie.

Jeśli ćwiczysz, wyglądasz i czujesz się lepiej, możesz jednak wprowadzić do codziennej rutyny również jogę twarzy, aby uzyskać efekty w postaci gładszej i jędrniejszej skóry, rozluźnienie mięśni i wygładzenie zmarszczek.

Jogę twarzy możesz wykonać w domu w wolnej chwili

Joga twarzy to młodszy wygląd i mniejsze napięcie

Joga twarzy to obecnie modny trend, który twierdzi, że zapewnia efekty liftingu skóry bez operacji, igieł, a nawet drogich produktów do pielęgnacji skóry. Podczas gdy wiele osób nie chce poddawać się inwazyjnym i ryzykownym zabiegom i operacjom, można bez obaw wykorzystać ćwiczenia jogi twarzy dla zachowania młodszej i piękniejszej skóry. Dodatkowo jogę twarzy można stosować w każdym wieku, bez względu na to, czy masz 40 lat, czy 60.

Joga twarzy nie obejmuje zwykłych pozycji shavasany lub pozycji psa skierowanego w dół, które znasz z praktyki jogi. Ten rodzaj jogi to po prostu sposób na ćwiczenia twarzy, które rozluźniają mięśnie twarzy w określonych pozycjach. Pomysł polega na tym, że wykonywanie tych ćwiczeń sprawi, że twoja twarz będzie wyglądać młodziej i jędrniej, unosząc obszary, które zwisają i opadają, aby twarz wyglądała na bardziej zrelaksowaną, mniej napiętą i zmęczoną.

Podczas wykonywania jogi twarzy poprawisz krążenie krwi, aby uzyskać zdrowy blask i zmniejszyć stres i napięcie. Większość ludzi ma napięcie na twarzy, czy to przez mimikę, czy przez zbyt długi czas spędzany przed monitorami. Powoduje to wzorce w tym, jak używamy naszej twarzy i konkretnych mięśni. Podczas wykonywania jogi twarzy chcemy bardziej skupić się rozluźnieniu mięśni i ujędrnieniu skóry, aby uwolnić się od tych wzorców i napięcia na twarzy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie vizagojoga.pl. Ćwiczenia takie jak joga twarzy to nie tylko odmłodzenie naszego wyglądu i poprawa mimiki, ale również zmniejszenie stresu, dolegliwości bólowych, obrzęków, poprawa wyglądu zmarszczek.